konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Amiga Insider

Amiga Insider

Časopis Amiga Insider vydávala v letech 1995 firma Local Infinity Computers (Přemyslovská 2321/14, Praha 3), která chtěla přispět k opětovnému návratu Amigy na trh a proto začala vydávat právě tento časopis. V něm chtěla přinášet informace o nových programech a hardwarových doplňcích pro Amigu. Časopis byl od začátku závislý na hospodářském výsledku firmy. Pro předplatitele byl společně s časopisem k dispozici cover disk.

Druhé číslo časopisu vydaného v únoru 1996 bylo bohužel spojeno už s třetím vykradením firmy. Firma se nakonec rozhodla i přez ztrátu podkladů před tiskem vydat časopis znovu. Třetí číslo přineslo změnu v postavě šéfredaktora, kterým se stal Vlastimil Král. Ve stejném čísle bylo zároveň oznámeno, že firma Local Infinity Computers odkoupila veškerá práva na časopis Amiga News od firmy Amiga Info. Započala tak fůze časopisů Amiga Indider a Amiga News, včetně přebrání předplatitelů. Samozřejmě to znamenalo i přestup několika původních redaktorů.

O důvodu ukončení vydávání se neví nic více.

You have no rights to post comments