Crazy Boys

Opavská skupina Crazy Boys byla aktivní v době, kdy všichni její členové navštěvovali opavské gymnázium, tzn. v letech 1992 (po lyžařském kurzu v prvním ročníku gymnázia) až do roku 1995. Její název vystihuje šílence, kteří trávili hodiny a hodiny u rotujících krychli a opakujících se 64 řádkových patternů.

Členové skupiny Crazy Boys byli všichni z Opavy, stejného města jako Vectors. Jofova (Petkov Jan) a Human Factorova (Petkov Marek) sestra Jana, chodila na gymnáziu do stejné třídy (a nejen do ní) s Abbem, takže on občas vyzvídal copak to ve Vectors plánují ;o)

V roce 1995 skupina prohlásila, že i přes všechny komerční tendence na scéně (tvorba her), zůstane věrná pouze tvorbě dem. Oficiálně se však skupina nikdy nerozpadla, jen po odchodu členů na Vysoké školy (právě v roce 1995) začali mít jiné zájmy.

Nejdéle zůstal Amize věrný Zelený (Daniel Smolka), který jí prodal až v roce 1999. Jediným současným majitelem Amigy 500+ je Quido (Martin Žídek), který jí má schovanou někde pod postelí ve svém bývalém dětském pokojíku u svých rodičů.

You have no rights to post comments