konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

PENLINE

Skupinu PenLine založili bratři Petr a Zdeněk Nejedlí čistě ze zábavy v roce 1992. Než se začali vážněji zabývat scénou, tak uvedli pouze hru Knedlaz. V průběhu následujících dvou let se věnovali hlavně práci na textové hře The Legend Of Gasoria, která se svého uvedení dočkala až v roce 1996.

Mr.Zip (Nejedlý Zdeněk) se následně snažil naučit programovat v assembleru a tak postupem času vznikla tři malá intra. Netrvalo dlouho a bratři se snažili vytvořit něco většího a zapojit se tak do aktivního života na české demoscéně. Někdy v této době se k nim jako externí grafik přidal ještě jejich dobrý kamarád Mastr. V této spolupráci pak vznikl musicdisk No Fear!, obsahující sedm skladeb s dílny Heekenda.

You have no rights to post comments