konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

SAURIA

Skupinu Sauria založili v roce 1991 Triox (Daniel Jedlička) a Spider (Jan Gřešek). Postupem času se k této skupině připojil ještě coder SvoPeX (Petr Svoboda), který naprogramoval dentro (z dnešního pohledu spíš intro) SINE. Kódu pro další dema bylo dost, ale nakonec je nikdy nespojili dohromady.

Skupina Sauria ukončila činnost přibližně v roce 1993, kdy Trixie přešel do skupiny Vectors. Důvodem bylo hlavně to, že SvoPeX pocházel z Karlových Varů a Triox z Opavy. Komunikace klasickou poštou byla totiž velice pomalá a jeden dopis týdně k udržení skupiny nestačil.

Nakonec se ještě pokusili v koprodukci se skupinou Vectors vytvořit musicdisk Collaborations, který ale nakonec nebyl dokončen.

Dodnes zůstali v osobním kontaktu pouze Trixie (Daniel Jedlička) a Spider (Jan Gřešek), kteří kromě svého oficiálního zaměstnání společně spustili neziskový projekt, kterým je nakladatelství Perplex sídlící v Opavě. Knížkám se tak věnují jen pro radost a pocit naplnění.

You have no rights to post comments