The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

Informace

Informace

Datum konání: 8. - 10. dubna 2005
Místo konání: Obecní úřad v Červeném Újezdě (okres Praha - západ)
Vstupné: 100 Kč
Pořadatel: Marshals
Archiv: https://files.scene.org/browse/parties/2005/marast05/

Demoparty Marast se týkala těch, kteří nebyli a nechtěli být pouhými konzumenty, ale chtěli se také něco naučit, něco dokázat a nebo si to alespoň zkusit. Vycházel z tradice světové demoscény, která se s počítači pojí od prvních krůčků s osmibity. Jde o volná sdružení programátorů, grafiků a hudebníků, kteří ve skupinách či jednotlivě tvoří své presentace. Se svými produkcemi se jednou za čas sejdou na party jako je tato, aby shlédli co se kolem urodilo za dema a intra, aby probrali nové technologie a poznali pár nových lidí.

Marast však něchtěl být jen další z řady demoparties, ale měl přinést nový koncept. Pořadatelé se chtěli věnovat zejména novým lidem, kteří na scénu přicházeli. Domnívali se, že absence širšího zájmu o ty, kteří přijdou po nich, je ke škodě celé naší demoscény. Základní myšlenkou bylo pomoci nováčkům se na scéně trochu zorientovat, motivovat je a pomáhat jim v řešení problémů, které se scény bezprostředně týkají a se kterými se lze vypořádat. Šlo zejména o morální podporu, o důvod proč něco dělat a onomu dělání pomoci. Připraveno bylo několik přednášek.

Marast byl určen už pouze uživatelům počítačů PC, neboť se skupina domnívala, že nostalgickými ohledy za Amigou a osmibity již tenkrát nikoho motivovat nemohla.

Aby byl následující rok lepší než ten minulý, připravili organizátoři několik změn. Doba party byla prodloužena o jeden celý den, aby nemusel být program tak utažený a napevno plánovaný. Na party chyběla nějaká gastronomická podpora, proto tentokrát bylo připraveno chlazené lahvové pivo a dále drobné pochutiny.

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365