The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

PRODIGY

Slovenská skupina PRODiGY, byla založena v roce 1994. V květnu roku 1995 vydali své první a jediné demo At Last a následně se spojili se skupinou Magic Owls, kde společně pracovali na diskmagu Magic. Své druhé demo The Sing už vydat nestihli.

Složení skupiny

PřezdívkaCivilní jménoFunkceMěstoRočník
BuD (BuddLe, Mr.DC) Csibrei Roland Coder Dunajská Streda, SK 1976
csibrei roland thNarodil se v roce 1976. S počítači se poprvé setkal ve svých sedmi letech (1983), kdy se ještě na základní dostal k PMD-85. V roce 1991 - 1992 mu na jeho vyslovenou žádost koupili rodiče v Tuzexu první Amigu 500. Tu o několik let později vyměnil za Amigu 1200.

K Amiga scéně se dostal někdy v průběhu roku 1994, prostřednictvím diskmagů. Následující čtyři roky fungoval jako coder skupiny a dnes považuje vše co vytvořil za dokonalé :)

Scénu opustil v průběhu let 1997 - 1998, kdy se mu bohužel pokazila jeho Amiga 1200 a neměl jí už kdo opravit. Na své působení na scéně dnes však vzpomíná jako na své nejlepší programátorské časy. Není možné říct, že by jeho dnešní povolání programátora ovlivnilo převážně působení na scéně, jelikož programováním se zabývá od svého dětství až dodnes. Dnes pracuje jako profesionální programátor. Amigu si dnes jen zřídka pustí formou emulace.
S.E.N.G. - Grafika, hudba - -
emptyZkratka znamená Strange Experiences of the New Generation. Další informace nejsou k dispozici.
Max Max Richard Grafika Michalovce, SK 1975
richard max thJeho prvním počítačem se stal v roce 1988 legendární Commodore 64, na kterém se poprvé seznámil s počítačovou grafikou. O dva roky později jí vyměnil za Amigu 500. Ta mu však brzy přestala vyhovovat a tak si pořídil Amigu 1200.

Dodnes působí v oblasti grafiky, grafického designu a multimédií. Ukázky z jeho prací naleznete na jeho stránkách.
Ivo (Seki) - Grafika - -
emptyInformace nejsou k dispozici.

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365