The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

Informace

Informace

Datum konání: 17. - 18. dubna 2004
Místo konání: Obecní úřad v Červeném Újezdě (okres Praha - západ)
Vstupné: 50 Kč pro toho, kdo se předem ozval organizátorům na email
100 Kč pro toho, kdo přijel neohlášen nebo byl v objednané skupině navíc
Pořadatel: Bomber, Marshals
Archiv: https://files.scene.org/browse/parties/2004/marast04/

Demoparty Marast se týkala těch, kteří nebyli a nechtěli být pouhými konzumenty, ale chtěli se také něco naučit, něco dokázat a nebo si to alespoň zkusit. Vycházel z tradice světové demoscény, která se s počítači pojí od prvních krůčků s osmibity. Jde o volná sdružení programátorů, grafiků a hudebníků, kteří ve skupinách či jednotlivě tvoří své presentace. Se svými produkcemi se jednou za čas sejdou na party jako je tato, aby shlédli co se kolem urodilo za dema a intra, aby probrali nové technologie a poznali pár nových lidí.

Marast však něchtěl být jen další z řady demoparties, ale měl přinést nový koncept. Pořadatelé se chtěli věnovat zejména novým lidem, kteří na scénu přicházeli. Domnívali se, že absence širšího zájmu o ty, kteří přijdou po nich, je ke škodě celé naší demoscény. Základní myšlenkou bylo pomoci nováčkům se na scéně trochu zorientovat, motivovat je a pomáhat jim v řešení problémů, které se scény bezprostředně týkají a se kterými se lze vypořádat. Šlo zejména o morální podporu, o důvod proč něco dělat a onomu dělání pomoci. Připraveno bylo několik přednášek.

Marast byl určen už pouze uživatelům počítačů PC, neboť se skupina domnívala, že nostalgickými ohledy za Amigou a osmibity již tenkrát nikoho motivovat nemohla. 

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365