konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Amiga Magazin

Amiga Magazin byl časopis zaměřený na uživatele počítačů Amiga. Začal vycházet v lednu 1991 a jeho vydavatelem byl Martin Ludvík s firmou PCP (vydával také další počítačové časopisy jako Excalibur, Populární počítačový časopis, počítačové noviny nebo Osobní počítače).

Obsahoval články o hardwaru, softwaru a na konci časopisu i herní rubriku (to se objevila pouze v prvních třech číslech AM), přičem recenzované hry byly vždy od jedné společnosti. U recenzí se používaly stejné grafické tabulky jako v Excaliburu. Podobně jako Excalibur byl časopis Amiga vydáván také na černobílém papíru s barevnou obálkou.

You have no rights to post comments