1995 - Resetkání - zima

Informace

Datum konání: 9 prosince 1995 (09:00 - 14:00)
Místo konání: Besední dům Královopolské, Palackého třída 78/721, Brno
Vstupné: 15,- Kč na osobu
30,- Kč za pronajatý stůl
Pořadatel: HMC, Vectors

Odjíždíme na Reset. Saito a Jofa mizí v blízké oděvní prodejně MikVik, protože Saito shání svetr a Jofa nový podvazkový pás. Odvažuji se prohlásit, že výše zmíněná prodejna inspirovala Charlese Dickense k napsání populárního díla "Kronika MikVikova klubu". Nikdo mě nechápe. Přidává se k nám Hologram s Bomberem (Vertical Syndicate) a vstupujeme do inkriminované budovy.

Potkáváme SKALNÍ. Uvědomuji si, že právě kvůli těmto lidem ještě jezdím na Resetkání. VentorJFKFrogger. Lidi, kteří jezdili na Resetkání ještě do Přízové. A další spousta známých tváří. Tiger/Division, Quido/Crazy Boys. Lagya/Guru Team. Fred Brooker. A spousta nových tváří. Raptors. Harmoni. Neděje se vůbec nic, ale o to tady v podstatě ani nejde. Zakupujeme nové číslo Amiga Review a diskutujeme s Froggerem o scéně. Zjišťuji, že i takový optimista jako Frogger už to vidí ve všech možných barvách jen ne růžově.

Mnoho zklamaných a znuděných tváří. Sál se vyprázdňuje ještě před polednem. Hologram má tak mizernou náladu, že se mu ani nedaří opít se. To je poprvé, co ho na Resetkání vidím střízlivého.

You have no rights to post comments

Pokud chcete pomoci doplnit jakékoli informace související s tímto webem, ať už jde o moduly, grafiku, dema atd...,
tak mne kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kabara Jaroslav