The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

kLik

Nápad na vznik této skupiny dostal v květnu roku 2015 Jack-3D (Voňka Jan), který tímto opustil skupinu ArtWaY, kterou už nechtěl zamořovat svými demy pro PC platformu. Nápad na její založení už měl od roku 2012, což se o tři roky později stalo zkutečností. Název kLik (“click”) má znamenat že dema nevytváří, jen je tvoří pár kliknutími myší. Veškerá tvorba totiž probíhá pomocí demo sckriptů, což je ovšem jen cesta jak nějaké demo vytvořit.

A veškerá tvorba jeho dem pro PC platformu i pod hlavičkou skupiny ArtWaY, byla vždy věnována Amize jako takové. A ačkoli Jack-3D není sám programátorem, snažil se najít nějaký způsob jak něco vytvořit. A tuto možnost mu daly scripty pro tvorbu dem. A to není důvod tuto tvorbu považovat za něco méně cenného. V nadšení pro demoscénu jako takovu není v naší komunitě nikdo nadšenější, než právě Jack-3D. Jako hudebníka se mu podařilo získat Lookeho (Táborský Lukáš), který jeho demům poskytuje ten pravý zvuk.

V roce 2016 se skupina opět vrátila k Amiga platformě a Karate scriptu, kdy vytvořila své první demo - nedemo na scene akci Function 2016.

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365