The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

Charon Software

Skupina Charon Software vznikla přibližně v roce 1990 relativně rychle po té, co Haggart (Doležal Josef) získal svojí Amigu a na Gymnáziu se seznámil s DannyD (Danem Linnertem). Chtěli společně vydat nějakou hru pro Amigu. Název skupiny odvodili od Charóna, převozníka mrtvých do podsvětí.

Jejím prvním produktem se stala textová hra Poklad zlatých sluncí. V roce 1993 bylo nutno skupinu přetransformovat oficiálně na firmu spíše jen jako nutnost při tvorbě diskmagu AWB Magazín, který vznikl kvůli problémům s distribucí slovenského diskmagu AMI na území České Republiky.

Skupina se rozpadla pomalu v průběhu roku 1993, kdy došlo k jejímu rozštěpení. Všichni se ještě nějaký čas pohybovali po scéně každý sám za sebe.

Složení skupiny

PřezdívkaCivilní jménoFunkceMěstoRočník
DannyD
Linnert Daniel
- Otrokovice -
linnert daniel thDnes pracuje ve firmě Hu-Fa Dental a.s. jako Travel Manager. Má na starosti organizaci odborných stomatologických zahraničních zájezdů, prezentace u potenciálních klientů a simultánní překlad.
Haggart (Dolo)
Doležal Josef
Coder Napajedla 1976
dolezal josef thO počítače se začal zajímat přibližně už v roce 1986. Jako první počítač měl ZX Spectrum +, které nahradilo ZX Spectrum +2. Postupem času se dostal k A500 až si nakonec pořídil Amigu 1200.

Ke scéně ho přivedla hlavně chuť něco tvořit a podělit se o to s ostatními. Konec jeho působení na Amiga scéně byl hlavně spojen se situací kolem úpadku Amigy, odchod na vysokou školu a nutný přechod na PC.

Scéna pro něj byla především o sdílení tvůrčí Amiga aktivity v době ještě před internetem. Lidi, inspirace, motivace. Dnes už se scéně nijak nevěnuje. Jeho působení na scéně jej snad i trochu ovlivnilo, protože dnes pracuje v oblasti softwarového vývoje a designu jako Team leader u firmy R Altra (kde působí zároveň jako společník).

Dnes žije a pracuje v Praze. Ve volném čase se věnuje videu a fotografii.
Laco Pančocha Vladimír Text Zlín 1976
emptyByl autorem scénáře pro hru Poklad zlatých sluncí.

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365