The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

DREAMTEK

Karvinská skupina, která dříve vystupovala pod názvem SMS. Za svou existenci vytvořili jednu funkční hru GoldenTetris a dvě další nedokončili. Pod názvem DreamTEK vytvořili perfektní přehrávač audio CD nazvaný DreamPlayerCD, který byl uvolněn jako freeware s registrací. Následoval program Šťastných 10, generátor pro populární sázkovou hru a rozpracovaný dungeon.

Nakonec byla situace kolem skupiny DreamTek špatná. Hrozil rozpad, což měl na svědomí stroj zvaný PC, který začínal u jednotlivých členů převládat.

Složení skupiny

PřezdívkaCivilní jménoFunkceMěstoRočník
Stax Hrachovina Jiří Coder - -
emptyInformace nejsou k dispozici.
M.O.R. (Morpheus) - Grafika, hudba - -
emptyInformace nejsou k dispozici.
Tom Hlušička Tomáš - - -
emptyInformace nejsou k dispozici.
PiosOne (Mark) Šedivý Marek Grafika - -
emptyPoprvé se s počítačem setkal asi v 5. třídě na výstavě Zenit, kde chodil po škole hrát River Raid. Jeho prvním počítačem byl Commodore 64-II a později Amiga 500. Tu nakonec nahradila Amiga 1200 v toweru, Blizzard 1240/40MHz, 16MB RAM, SCSI kit, CD-RW mechanika Yamaha 4260, CDROM Toshiba, disk WD 3.1GB, HD disketová mechanika, interní scandoubler, Fast ATA a 15" monitor.

Jeho působení na scéně se začalo psát ve skupině SMS pod přezdívkou Mark, ale to bylo dost prvoplánové (podle jména), takže si jí nakonec změnil na PiosOne. Stalo se tak díky Mamediím, kde při registraci měl zadat nick a jako heslo si zvolil "piosone". To proto, protože někde na internetu četl o novém systému pOS, kterému říkal "pios". Jenže "pios" se mu zdálo na heslo moc krátké, tak tam přidal "one". Jenže v náhlém pomatení mysli zaměnil nick za heslo. A jelikož nicku "Mark" se chtěl již delší dobu zbavit, tak si ponechal původní heslo a nick PiosOne.
AGASlayer Kristen Boleslav Text, swapper Havířov 1977
agaslayer thNarodil se v roce 1977 v Havířově. Občanství má české, národnost polskou a příjmení pochází ze Švédska, kde má vzdálenou rodinu. K počítačům se dostal přes svého bratrance, u kterého poprvé viděl PMD-85, na kterém hrál hry. A jelikož už tenkrát měl spoustu koníčků, nedokázal si našetřit na vlastní počítač. Pak ještě kdysi na základní škole s kamarádem instalovali Maťo a zde začaly jeho první pořádné krůčky s počítači. Jeho soused měl C64 a sousedka Atari 800, které občas navštěvoval. Hráli různé hry a společně dolámali desítky joysticků. Pak náhle soused prodal C64 s tím, že bude mít něco lepšího. Jeho otec mu přivezl z Německa Amigu 500 z přídavnou pamětí a hodinami. Poprvé tak viděl Amigu 500 jak na ní kamarád skládal nějaký modul. Seděl a žasl, jak to může fungovat. A pak to zase začalo. Spousta her a nesmělé pokusy v kreslení. Dokázal hrát SWOS i celý den. Jeho bratranec si potom koupil Amigu 600 a nastaly velké výlety za bratrancem a hraní SWOSu. Když si pak ale jiný kamarád koupil Amigu 1200, byl už naprosto rozhodnutý. Koupil si svůj první počítač! A tak mu děda jednoho dne dal peníze a hned si jel koupit A1200. Koupil jí úplně čistou, bez pevného disku s hodně disketami. Celou noc jen hrál a testoval. Začalo pak období velké výměny stovek disket. Týden po její zakoupení mu bohužel zemřel dědeček, který mu jí vlastně koupil. Na Amize hodně hrál, jeho oblíbenou hrou byl SWOS, bavil se s 3D grafikou. Rád psal články, psal pro skvělý polský časopis MAGAZYN AMIGA a později i pro dva nejlepší české diskmagy AmigaCS a Top Secret. Mezi jeho koníčky, kromě Amigy, patřila tvrdá hudba, hlavně Thrash a Death Metal. Podle jeho přezdívky je jasné, že se jednalo o Slayer. Rád sportoval, hlavně hrál tenis, badminton, floorball a fotbal. Pasivně sledoval hokej, hlavně HC Havířov a v NHL fandil New Jersey DEVILS.

Maturitu dělal na střední průmyslové škole v oboru strojní v Karviné. S PiosOne se seznámil až při studiu na Vysoké Škole Báňské v Ostravě (fakulta strojní a obor robotizace). Znali se sice již od vidění z průmyslovky, kde měli společný tělocvik (stejný ročník, ale jiná třída). V té době však ještě nevěděli, že jsou oba Amigisté. V době kdy se o sobě dozvěděli, pracoval již PiosOne jako správce sítě na Městském úřadu v Bohumíně. Následovalo studium na Vysoké Škole Báňské v Ostravě, fakulta strojní a obor robotizace. 

Před založením skupiny Harvester byl členem skupiny Dreamtek, kde plnil funkci swappera a text writera. Zároveň byl členem polských skupin Proximall a NIEROBY. Postupem let se stal častým přispěvatelem do papírových časopisů Magazyn Amiga (PL), Amiga Computer Studio (PL), pak pro Amiga Review (CZ). Jeho texty se však objevily i v diskmazích AmigaCS, TopSecret, Taboo (PL), Exit, Beret (PL) a vlastních projektů jako TWISTER a AmiCon (AmigaContinued...).

Kdysi používal jako přezdívku jen Slayer, teda vlastním jménem James Dave Slayer, ale pak se snažil skloubit Amigu a Slayer dohromady. Při jedné školní chlastačce ho napadlo AGASlayer. Když s ním dělali interview pro rádio, kde povídal o Amize, tak první otázka byla, proč AGASlayer? Vždy používal tato vysvětlení: verze A - AGA = AMIGA a SLAYER = jeho oblíbená skupina, verze B - AGA = jeho kdysi milovaná holka (squaw) a SLAYER = vražedník, zabiják. Ale pravda je tam někde uprostřed.

Dodnes žije v Havířově. Pracuje v Karviné jako zaměstnanec státní zprávy.

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365