Marshals

Skupinu Marshals založil Bomber (Jan Orna) a Bumper (František Brablc) přesně 28. ledna 1999. Původně se mělo jednat pouze o swap skupinu, která se díky štěstí na lidi brzy rozrostla na multiplatformní skupinu začínající na Amize, ale která nakonec skončila na PC platformě, kde dokonce otevřela i francouzskou divizi. Jak šel čas a Amiga sekce odumírala v důsledku nedostatku nové krve, byla Amiga sekce nakonec rozpuštěna. Největších úspěchů tak skupina dosáhla až v následných letech na PC platformě.

Bomber postupně sestavil úplně nový tým lidí, kteří se dříve většinou ani neznali. Jejich první demo Kubik pouze načrtlo směr, kterým se skupina vydala. Za zmínku stojí třeba vítězné demo Meteor z demoparty Marast, kterou skupina Marshals pořádala v letech 2004 a 2005. Jejich asi nejlepší demo Welcome to 4sceners.de dokonce vyhrálo v roce 2005 demoparty Buenzli. Svého času měli poděkování snad v každém druhém demu co v Evropě vyšlo a měli i své fanoušky. Pod labelem demogrupy Marshals tak vydali spoustu produkce.

marshals syndeecate 2003 th

Demoscénní aktivity byly ukončeny v roce 2006. V roce 2008 bylo vydáno DVD se všemi produkcemi, které je poctou všem členům. Skupina funguje nadále jako parta skvělých přátel, kteří se často a rádi scházejí.

You have no rights to post comments