konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

RICK

PřezdívkaCivilní jménoMěstoModulůArchiv
Rick
Viduna Richard Kutná Hora
12 Stáhnout
Na Atari začínal s přezdívkou Rick, pak si jej změnil na Rick Paralax a posléze Cygnus. Za své působení na Atari scéně prošel skupinou OLIMP v které spolupracoval s Poisonem, kde k sobě přibrali ještě BOLa (Balek Ondrej Laboratory) a změnili název skupiny na Czech, kde vnikly jejich nejlepší dema (Lemmblaster a Who).

Hudbu začal skládat na 8-mi bitovém Atari 800XE v programu CMC. Postupem času s přechodem na PC si prošel přes Fasttracker, Buzz, ReBirth atd. až k tehdejšímu Fruity Loops. V tom s Markem Pešoutem (Poison) začali tvořit první e/Wire skladby hodně ovlivnění muzikou FLA. Následně po vzniku nějakých celistvějších dem předvedli, často za doprovodu živých bicích Kryštofa Peterky z Immunology či originálních pohybových kreací individua známého jako HerrIch, několik zajímavých živých vystoupeních v pražských klubech a na několika velmi zajímavých festivalech.

Následně se rozhodl k zastavení projektu a plnému věnování se sólové dráze, již pod jeho internetovým alter egem mulpHia. Po několika volně vypuštěných demech přišlo oslovení z vydavatelství Advoxya.

You have no rights to post comments