konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

AMSOFT

PřezdívkaCivilní jménoMěstoRočníkModulůArchiv
Amsoft Ružáni Stanislav (Ing.) Revúca, SK 1981 16 Stáhnout
   Svojí scenerskou dráhu začínal na ZX Spectru, kde spolupracoval na hudbě a grafice v demu Neogen skupiny Special Team. Potom přešel na Amigu, na které se v průběhu druhé poloviny roku 1998 dál věnoval tvorbě hudby v programu Octamed Soundstudio 1.02 (MMD3). Moduly vznikaly na A1200 s turbokartou Blizzard 68030/28MHz s 8MB FAST RAM. Autora se podařilo kontaktovat a dokonce dodal i deset dalších modulů, které nebyly doposud veřejnosti k dispozici. Sám je dokonce převedl v maximální kvalitě i do MP3.

You have no rights to post comments