Gunship 2000

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 1.82 MB
  • Staženo: 161
  • Vydavatel: MicroProse
  • Žánr: Simulátor

Gunship 2000 je pokračováním starší hry Gunship. Jedná se o vrtulníkový simulátor těchto typů vrtulníků: AH1-Cobra, OH-58D Kiowa, MD-530MG Scout, UH-60 Blackhawk, RAH-66 Comanche a AH-64 Apache.

Hráč má na výběr buď jednotlivé mise, nebo tažení. V tažení je hráč dynamicky povyšován i odměňován medailemi podle svého výkonu, efektivity, hrdinství i počtu zranění v bojích. V každé misi v tažení je třeba splnit kromě primárního taky sekundární cíl mise. Kromě ničení různých druhů pozemní, letecké i vrtulníkové techniky nepřítele může být cílem mise taky vyzvednutí sestřeleného pilota, vysazení nákladu, nebo průzkum konkrétní části krajiny. Podle toho si hráč může volit i druh výzbroje i množství paliva. Co se týče paliva, funguje zde systém spřátelených zásobovacích základen, ze kterých je možné v případě nouze načerpat palivo a doplnit munici.

V menu je možné nastavit 4 stupně simulace a různá nastavení týkající se případných ulehčení ve hře. Režim tažení bere do svého hodnocení taky nastavení obtížnosti, a to tak, že když je zvolen souhrn nastavení blížící se realitě, hra odměňuje hráče rychlým postupem ve vojenské kariéře a velkým počtem bodů, a naopak.

Češtinu včetně přeloženého manuálu v roce 1994 vytvořila skupina Legion Software Aliance.


Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.