Flashback - The Quest for Identity

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 2.16 MB
  • Verze: 3.3
  • Staženo: 178
  • Vydavatel: Delphine Software
  • Žánr: Komerční

Autoři hry Another World opět překvapili hráče svou další hrou. Tentokrát je to Flashback. Plošinovka, která je v mnoha ohledech podobná právě Another Worldu. Skvělá grafika, dokonce ještě lepší animace a hádanky - to vše zajišťuje hratelnost na vysoké úrovni.

Děj hry se točí okolo Conrada B. Harta, agenta galaktické vyšetřovací služby, který odhalí plány mimozemšťanů na ovládnutí už tak zdecimovaného světa za pomoci lidí z vlády. Ze strachu z prozrazení nahraje sebe a své záznamy na tzv. Holokostku a zálohuje svou paměť, naneštěstí je prozrazen, unesen mimozemšťany a je mu vymazána paměť. Podaří se mu utéct a po havárii při útěku je ponechán svému osudu na měsíci Titan, najde svou holokostku, kde mu jeho já řekne co dělat, Conrad se vydává na dobrodružství za nalezením identity a zadostiučiněním.

Tato originální hra, která se stala nejlépe prodávanou francouzskou hrou v historii, se vyznačuje silným příběhem, originalitou a cyberpunkovým nádechem světa neradostné budoucnosti roku 2142. Se svým hrdinou budete skákat, šplhat, ovládat elektroniku, bojovat s nepřáteli, cestovat vesmírem. Hra se vyznačuje plynulou animací charakterů, kdy je každý pohyb plynulý díky rotoskopické technice animace. Hra je inspirována filmy jako Blade Runner či Total Recall.

Češtinu vytvořil v roce 1993 někdo, říkající si DON.


 

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.