konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

The Patrician

2.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 1.29 MB
  • Staženo: 147
  • Vydavatel: Triptychon
  • Žánr: Strategie

Patrician je historická obchodní simulace odehrávající se v období rané renesance. Vy, jako jeden z tzv. Hanzovní ligy (obchodní společnosti v severoněmeckých městech), se budete muset starat o finanční a obchodní transakce vedené pomocí lodní dopravy na námořních cestách v severních a východních mořích, rozložených mezi městy Londýn a Novgorod, a díky svým úspěchům se stát nejvýše postavenou osobou v tomto obchodním svazku.

Hlavním úkolem ve hře je obchod s komoditami a surovinami a snaha o pružný přístup ke všem poptávkám a nabídkám. Je zde možné stavět různé budovy (obytné i průmyslové domy), věnovat se kariérnímu postupu v politice nebo se snažit vést společnost a obstarávat její potřeby. Důležitým faktorem pro vás, jako obchodníka, je hospodářství jednotlivých měst. Čím jsou lidé spokojenější, tím více nakupují a utrácejí za vaše zboží. Obchod však není jedinou starostí ve hře - při plavbách se můžete setkat s piráty, kteří baží po vašem nákladu, a tak máte možnost dokupovat zbraně pro vaše lodě nebo je po loupežných příhodách nechávat opravit.

Autor slovenštiny je bohužel neznámý.