konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Syndicate

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 2.19 MB
  • Staženo: 159
  • Vydavatel: Bullfrog
  • Žánr: Strategie

Syndicate vás zavede do cyberpunkového světa daleké budoucnosti, ve kterém se ujímáte vedení týmu agentů, kteří plní zadané úkoly pro svůj syndikát.

Již klasická taktická strategie z izometrického pohledu, ve které poznáte svět budoucnosti z úhlu nelítostných syndikátů starající se hlavně o peníze a nadvládu nad územími. Se svým týmem čtyř agentů projdete celý svět, budete ovládat území a těžit z nich finanční prostředky. Vaše agenty můžete za získané peníze vybavit robotickými částmi lidského těla více odolná vzhledem k jejich úkolům, můžete jim přikoupit nohy, mozky, srdce, ruce, a kompletně je proměnit ve válečné kyborgy. Vedle toho máte k ruce široký arzenál zbraní, od uzi přes brokovnice po raketomety. Vaše úkoly spočívají v likvidaci nepohodlných lidí, jejich přetahování na vaši stranu, nebo likvidaci ostatních agentů z jiných syndikátů. Hra se odehrává převážně ve městech a uvnitř budov. Města jsou plná lidí, strážných robotů a dopravních prostředků, které sami můžete používat. Hudba a zvuky vhodně doplňují cyberpunkovou atmosféru herního světa.

Autor češtiny není bohužel znám.