konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Subwar 2050

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 1.21 MB
  • Staženo: 151
  • Vydavatel: Particle Systems Limited
  • Žánr: Simulátor

SubWar 2050 je futuristický simulátor ponorky odehrávající se v blízké budoucnosti, kde se dno moře stává důležitým nalezištěm strategických surovin. Na pevnině zuří krutá válka, kde jsou těmi nejstrašnějšími zbraněmi bojoví roboti, kteří ničí vše živé. Boj se však přesunuje i pod mořskou hladinu. Tam mají velké koncerny svá těžařská teritoria, které si zuby nehty brání. Hráč se stává jedním z pilotů supermoderní ponorky v této začínající podmořské válce.

Na svou dobu zaujala SubWar 2050 realistickou simulací mořského dna s pěknými texturami a trojrozměrnými ponorkami i ostatními objekty ve vodě, včetně velryb, chobotnic či žraloků, podmořských základen a těžebních stanic. Nechybí výběr z množství ponorek i s vybavením, používání sonaru, střelba torpéd, simulované boje a různorodé kampaně odehrávajících se ve vodách kolem Antarktidy, Japonska a mnoha dalších oblastech. Ne vždy je to ale o boji, najde se zde i několik misí ekologických.

Autor češtiny není bohužel znám.