konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

SimCity

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 367.23 KB
  • Staženo: 157
  • Vydavatel: Maxis Software
  • Žánr: Strategie

SimCity je legendární budovatelská strategie o chodu a rozvoji města. Hráč vytváří zóny pro obytné domy, obchody a kanceláře a průmysl, ale také jim musí zajišťovat dostatečnou dopravu a elektrickou síť. Klíč je ovšem v uspořádání, protože lidé nechtějí bydlet blízko elektráren nebo průmyslových zón, ale také nechtějí jezdit daleko do práce. Důležité je také pokrytí policejními a požárními stanicemi, nemocnicemi apod. Všechny tyto instituce ale spotřebovávají důležité finance, které plynou z daní. Když budou nízké, moc nevyděláte, v opačném případě se lidé odstěhují.

Čas od času může město postihnout přírodní katastrofa jako zemětřesení nebo tornáda. Hra nemá žádný daný cíl, pouze budovat dál a dál. Výjimkou jsou scénáře, ve kterých se musí v časovém limitu vyřešit určitý urbanistický problém (jako zácpy na silnicích).

Autor češtiny není bohužel znám.