konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Reunion

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 3.82 MB
  • Staženo: 134
  • Vydavatel: Amnesty Design's
  • Žánr: Strategie

Reunion je vesmírnou real-time strategií od maďarských tvůrců z Amnesty Design's (dnes Digital Reality pyšnící se především sérii Imperium Galactica). Hratelnost se dělí do několika úrovní. Konkrétně se jedná o management vašich kolonií, kdy budujete infrastrukturu a samotné planety vybíráte na mapě galaxie. Dále jde o zlepšování velitelů odpovídajících za důležité poznatky ve vědě, ekonomii a výzkumu. Hráč také může s veliteli promluvit, a získat tak důležité informace. Ve hře se nachází šest rozdílných materiálů k vytěžení, které se nachází v solárním systému. Setkat se můžete s devítkou mimozemských ras.

Děj se odehrává v daleké budoucnosti, kdy lidstvo primárně soustředí svůj výzkum na možnost co nejvíce zkrátit prodlevu mezi cestováním ve vesmíru, což se také roku 2563 povede. O dvanáct let později opustí zemi dvě vesmírné lodě, které mají za úkol najít obyvatelné planety vhodné ke kolonizaci. Lodi Explorer-2 se to povede, a tak se lidstvo může pustit do příprav na významný krok do budoucna. Naneštěstí se během této doby vytvoří rebelie, která uvrhne Zemi do chaosu. Vesmírné lodi Explorer-2 se ale podaří vypravit do vesmíru i přes tyto problémy a v budoucnu se stavá její posádka, budoucí kolonizátoři, na Zemi nezávislí.

Autor slovenštiny není bohužel znám.