konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Overlord

0.0/5 (0 hodnocení )
  • Velikost: 938.87 KB
  • Staženo: 134
  • Vydavatel: Virgin
  • Žánr: Simulátor

Letecký simulátor, který vás zavede do dob, kdy piloti byli ještě muži a o výsledku souboje rozhodoval jejich um a ne počet počítačů v letadle. Děj se odehrává v roce 1944, těsně před spojeneckou invazí do Normandie, a vy jako vojenský pilot máte připravovat půdu pro blížící se vylodění. Pokud si tedy chcete zkusit jaké to je postavit se německé Luftwaffe, nebo zničit most v Normandii, zkuste Overlord.

Když hru spustíte objeví se obrázek letecké základny. Najdete tu několik důležitých budov, do kterých se dostanete kliknutím myši. Vaše základna disponuje třemi eskadrami: v jedné jsou Spitfiry, ve druhé Mustangy a třetí je sestavena z Typhoonů. Pokud toužíte po krátkém úvodu do historie můžete si zajít do důstojnické místnosti, kde se pravidelně konají dýchánky pilotů. Na těch se mimo jiné dovíte jaká letadla můžete ve hře potkat kromě spojeneckých se vám dostane informací také o vašich protivnících. Každé takové sezení je doplněno promítáním filmů, které ukazují příslušný letoun přímo v akci. Vzhledem k rozlišení ve kterém hra běží toho sice moc neuvidíte, ale základní rysy každého letounu rozpoznáte.

Autor češtiny není bohužel znám.