konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

King's Bounty

2.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 617.19 KB
  • Staženo: 141
  • Vydavatel: New World Computing
  • Žánr: Strategie

Jedna z prvních her vývojářské firmy New World Computing. Hráč na hlavní hrací ploše ovládá jednoho hrdinu (na výběr je rytíř, barbar, paladin a kouzelnice), v bojích ovládá jeho/její armádu. Na King's Bounty navázala série Heroes of Might & Magic, která má mnoho stejných prvků, ale je již čistou tahovou strategií.

Hlavním úkolem je najít žezlo řádu pro krále Maxima. Žezlo je někde zakopáno a k jeho nalezení je potřeba poskládat mapu rozdělenou do několika částí. Na úkol je omezený čas 200-900 dní podle obtížnosti, není nutné ale sestavit celou mapu, stačí dostatek částí pro lokalizování pokladu. Boj se odehrává na polích 5x6 venku a 4x4+2 při obléhání hradu. Je rozdělen na kola a v nich podle rychlosti jednotky provádějí své akce. Hrdina se boje může účastnit pouze sesíláním kouzel.

Nekompletní češtinu (70% - 80%) vytvořil v roce 1995 Miloš Kalerta (OIL 95).