konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Global Effect

4.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 866.76 KB
  • Staženo: 135
  • Vydavatel: Millennium Interactive Ltd.
  • Žánr: Strategie

Global Effect přináší do kategorie strategií nové prvky, s velkým zaměřením na dopad svých rozhodnutí na životní prostředí. Například, vypusťte jednu nebo dvě atomové bomby a sledujte výsledek, nebo jako správný ekolog pěstujte více stromů.

Cílem hry Global Effect je vybudování fungujícího hospodářství, předcházející útoku na jiné národy a ovládnutí světa. Města musí obsahovat budovy, zdroje potravy a zdroje napájení, což je samo o sobě již obtížné.

Jedná se také o jednou z prvních real-time her, které nabízejí podporu hry více hráčů, i když na zábavě ubírá trochu matoucí herní rozhraní.

Částečnou češtinu vytvořil v roce 1992 někdo říkající si TOM (Exorcist).