konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Frontier: Elite II

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 535.92 KB
  • Verze: 1.2
  • Staženo: 143
  • Vydavatel: David Braben
  • Žánr: Simulátor

Pokračování slavného kosmického bojového a obchodního simulátoru Elite od Davida Brabena. Zachovává koncept svého předchůdce, nemá žádnou dějovou linii nebo plnění misí. Ty přibyly až v dalším pokračování "Frontier: First Encounters", kterého se Amigu už nedočkala.

Jako velitel Jameson tedy opět bojujete s piráty (nebo spravedlností), zkoumáte vesmír, obchodujete a vylepšujete svou loď. Vylepšena byla samozřejmě grafika. Změnil se fyzikální model ovládání - směrem k většímu realismu. Přibyla možnost nákupu jiných typů lodí.

Autor češtiny není bohužel znám.