konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Elvira II - Jaws Of Cerberus

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 5.02 MB
  • Staženo: 128
  • Vydavatel: Horrorsoft
  • Žánr: Komerční

Elvíra se opět pohrešuje. Temný a nehostinný hrad však tentokrát nahradili studia Black Widow Productions v Hollywoodu, které nevlastní nikdo jiný než právě Elvíra. Nikdo neví, kde se právě nachází a opět se odkudsi vynořuje další hrozba velkého zla. Najít Elvíru nebude snadné. Na začátku se vám sice zjeví a předá vám svou magickou knihu, ale jen aby vás nasměrovala do dalšího pátrání. Na druhou stranu, pokud se vám nebude dařit, z času na čas se objeví a popíchne vás nějakou tou ironickou poznámkou.

V druhém pokračování je větší důraz kladen na RPG prvky a samozřejmě jinak se nic nemění. Akorát - jako při každém pokračování - je vše rozsáhlejší, složitější a ... nebezpečnější. Téměř každý předmět je možné vzít (ale nemůžete nést vše najednou), téměř každou zbraň lze použít - a jako vždy - je možné zemřít množstvím smrtí.

Autor češtiny je bohužel neznámý.