konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Elvira I - Mistress of the Dark

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 3.61 MB
  • Staženo: 142
  • Vydavatel: Horrorsoft
  • Žánr: Komerční

Elvira má malý problém. Jistým způsobem přišla ke starému hradu a ráda by ho předělala k obrazu svému - vždyť útulný domov je vždy na prvním místě. Ale je to Elvíra a tak malým nedopatřením probudila stovky let hnijící královnu Emaldu. A stovky let hnijící královny nepůjdou po probuzení navštívit salon krásy. Ne. Takové královny když se proberou nemyslí na nic jiného, než na ovládnutí světa. Jediný prostředek na její zastavení je speciální svitek ukryt kdesi v onom hradě. Je tu však jeden malý problém ... hrad má 800 místností plných nebezpečných nástrah a podivuhodných organismů. Kdo by však milé Elvíře nepomohl?!

Klasika balancující na pomezí RPG a adventury, proslulá mimo jiné i množstvím vynalézavých způsobů jak umřít. S atmosférou, která se v těch dobách dala krájet a ne zrovna nejjednodušší obtížností.

Český překlad zajistil Chrchel.