konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Dark Seed

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 4.81 MB
  • Staženo: 134
  • Vydavatel: Cyberdreams
  • Žánr: Komerční

Dark Seed je klasická point&click 2D adventura s digitalizovanými postavami, což bylo v době vzniku neobvyklé.

Hlavní hrdina Mike Dawson se probouzí ve svém novém velkém domě poblíž malého městečka. Bojuje s bolestmi hlavy a podivnými vizemi. Brzy se dostává do bizarního paralelního světa, který navrhl H.R.Giger ve stejném duchu jako Vetřelce a ostatně celý svůj biomechanický svět. Akce v obou světech se navzájem ovlivňují.

Složitost hry je vysoká a komplikuje ji čas, Mike po třech dnech umírá kvůli "temnému semeni" ve své hlavě. Navíc musí hráč plnit konkrétní úkoly v konkrétní čas, který běží nezávisle na herních úkonech.

Autor slovenštiny je bohužel neznámý.