konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Combat Air Patrol

4.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 1.25 MB
  • Staženo: 124
  • Vydavatel: Psygnosis Limited
  • Žánr: Simulátor

Combat Air Patrol je simulátor palubních stíhačů Grumman F-14 Tomcat a McDonnell Douglas F/A-18 Hornet.

Hra se odehrává během operace Pouštní bouře a jako základna zde slouží letadlová loď, ze které musí hráč na začátku každé mise vzlétnout a na konci zase přistát. Pokud hráč nemůže nějakou misi dokončit, hra mu umožňuje ji jednoduše přeskočit tím, že se jeho pilot omluví z důvodu nemoci. Tuto funkci ale není radno používat moc často, protože velitelství může začít hráče podezřívat a následně potrestat. Kampaň je rozdělena na část letecké simulace, a na pozemní strategickou část, kde hráč plánuje a provádí útoky na pozemní cíle nepřátele. Tyto dvě části spolu souvisí a vzájemně se ovlivňují.

Ve hře se také nacházejí samostatné mise, ve kterých hra hráči sama přidělí letadlo. V těchto misích jsou jenom útoky na pozemní cíle a hráč se v nich nedočká žádných dogfightů.

Rozsáhlý český manuál vytvořil Roman Zezulák ve spolupráci se skupinou Legion Software Aliance.