konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Caesar

3.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 584.05 KB
  • Staženo: 145
  • Vydavatel: Impressions Games
  • Žánr: Komerční

Caesar je klasickou budovatelskou strategií, zasazené do období římského impéria. Jako římský provinční správce v něm budujete malá, v širokém měřítku nezajímavá městečka. Jak jde čas a vaše schopnosti v oboru administrativy a architektury narůstají, bude vám císař přidělovat stále náročnější úkoly. Musíte těžit suroviny, rozvíjet obchod, starat se o spokojenost obyvatel a bohů, v neposlední řadě též odrážet nájezdy barbarů. Mise za misí se arzenál dostupných budov rozvíjí, dočkáte se staveb edukačních, zemědělských, průmyslových - jednoduše všech, bez nichž by starověké římské sídlo nemohlo fungovat.

Jestliže jste hráli SimCity, budete v Caesarovi jako doma.

Autor češtiny je bohužel neznámý.