konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Armour-Geddon II: Codename Hellfire

4.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 933.14 KB
  • Staženo: 132
  • Vydavatel: Psygnosis
  • Žánr: Komerční

Svět po nukleární válce zcela změnil svoji tvář. Privilegovaná skupina lidí pro sebe vybudovala mohutné kryty, kde přežívají v relativním bezpečí. Ostatní lidé trpí na povrchu radioaktivním spadem zpustošené Země. Jejich zoufalství je donutí tajně vybudovat laserové dělo, s jehož pomocí by převrátili misky vah na svoji stranu a získali moc nad privilegovanými. Jejich zbraň je tak účinná, že by dokázala zničit planetu definitivně a protivník chystá plán na odvrácení této hrozby.

Armour-Geddon je simulátor se strategickými prvky, jehož úkolem je zničit mocnou zbraň dříve, než dojde ke zničení planety. K tomu poslouží vlastní získávané technologie a budování válečných zbraní. Ty mohou mít podobu stíhaček, tanků nebo bombardérů, každý hráč si z dostupných technologických celků vybuduje zbraně dle vlastních představ. Nad nimi poté přebírá kontrolu a v 3D prostředí podobném Battle Command vyráží do útoku proti nepřátelské zbrani.

Hodně nekompletní překlad má na svědomí Luboš Fritz.