konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Arabian Nights

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 1.38 MB
  • Staženo: 144
  • Vydavatel: Krisalis
  • Žánr: Komerční

Mladý Sinbad pracoval u Kálífa jako pomocník zahradníka. A tak se zamiloval do princezny, která obývala palác. Jednoho dne kdy stál zakoukaný na svojí milovanou, jí unesl okřídlený démon. Nepřemýšlel moc dlouho a vběhl do paláce - tam ho zastavila stráž a obvinila ho z tajemného zmizení princezny.

Sedíce v nejhlubším vězení paláce své milované nemůžeš nijak pomoct. Pomož proto mladému zahradníkovi dostat se z vězení a najít svojí milovanou a přemoct démena.

A jak už to v plošinovkách býva - skáčete, zbíráte diamanty, zneškodňujete nepřátele. Arabian Nights není hra vždy doceněná, ale určitě se podobným hrám dostatečně vyrovnává.

Trochu košilatý slovenský překlad vytvořil v roce 1994 Ludovit Wittek (ULTRASOFT).