konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Maxiplan 1.9

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 1.20 MB
  • Staženo: 184
  • Vydavatel: Vlastimil Král
  • Žánr: Kancelářský software

MaxiPlan je jeden z nejlepších programů typu spreadsheet pro Amigu. Na počítačích PC se standardem stal Lotus 1-2-3. MaxiPlan nabízí totéž, co Lotus, avšak přidává k tomu snadnost ovládání (díky Intuitionu). To znamená, že můžete pracovat s elektronickými tabulkami, z nichž je možné vytvářet jednoduché databáze, a data tabulek také můžete zobrazovat graficky.

MaxiPlan Amigu využívá důsledné - pracuje v multitaskingu a sám může spouštět další programy, využívá rychlé grafiky Amigy a dokonce (což stále není ještě příliš časté) i hlasový výstup. Velmi výrazným rysem MaxiPlanu je jeho makrojazyk, který umožňuje automatizovat i komplikované operace.


Tato příručka byla převedena do PDF s laskavým svolením Vlastimila Krále, bez kterého by tento převod nebyl možný.

Na převodu této knihy do PDF spolupracovali:

Skenování, OCR, redesign a všechny korekce: Prober