konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Žůvičky Bukvičky (Demo)

4.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 880.00 KB
  • Staženo: 12
  • Vydavatel: MisticJOE
  • Žánr: Textovka
  • Rok uvedení: 2008

Jak už bylo u MisticJOEho zvykem, hra Žůvičky Bukvičky je opět krajní nekorektní záležitost, stejně jako v připadě Chánova. Opět k jejímu vzniku autora inspirovala Džanila Stehlíková. Ve hře se podíváme do nedaleké budoucnosti, kdy je díky vládné politice a propagandě heterosexualita brána jako něco nemoráIního. Hráč se stává členen pololegální organizace AAH (Asexuals Against Homo). Asexualita je totiž to jediné, co je tolerováno. Homosexualita je povolena ve všech myslitelných i nemyslitelných rovinách a k zachování lidstva slouží pouze jakési provizorní heterosexuální školky

Bohužel, hra nebyla nikdy dokončena a proto je zde k dispozici pouze demoverze. Snad jí autor někdy dokončí.