konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

The Strangers

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 28.52 MB
  • Staženo: 20
  • Vydavatel: Ablaze Entertainment
  • Žánr: Mlátička

Ablaze Entertainment přišli s vynikajícím nápadem na vzkříšení hry Target: Renegade, kultovní hru na osmibitových počítačích, která byla perlou mezi bojovkami. Na začátku hry vás uvítá animované intro, které zachycuje honičku dvou automobilů: člen Komunity honí Fetiara, přitom Komunista havaruje a Fetiar prchá... Můžeme se tedy vydat na dobrodružnou cestu bratislavskými kanály a stokami, ulicemi, po nichž běhají potkani a levné kurtizány, aby dokreslily ubohost prostředí. V osmi tématicky rozdílných úrovních se setkáte s více než 32 typy protivníků, kteří mají každý svou inteligenci a sílu. Úkolem hráče je probít se všemi úrovněmi a zničit hlavního bosse, strůjce všeho zla. Není to úkol jednoduchý, stává se, že se mnohdy člověk ocitne v mnohačetné přesile a je dost horko. Proto je možné hrát Strangers i ve dvou, což je nejen zábavné, ale zvyšuje to hratelnost nejméně o 50%. Pro toho, kdo nemá rád počítačem řízené bojovníky a nebo pro toho, co už hru dohrál, připravili autoři hry lahůdku v podobě deathmatchového souboje, dokonce až pro 6 hráčů. To je potom paráda: utrhnout kámošovi hlavu nebo ho sešvihat řetězem :-) Ano řetězem, nebo baseballovou pálkou, nebo kladivem a nebo... to všechno Strangers nabízejí. Vůbec si Strangers v brutalitě nezadají s nějakým Mortal Kombatem, o čemž svědčí množství fatalit, které se dají samozřejmě vypnout (vhodné pro moralizující rodiče!). Perfektní pro dokreslení akce jsou zvuky a muzika, ale hlavně mluvené slovo, které výborně vybuzuje k boji.

O distribuci hry se postarala firma Vulcan Software. Strangers podporují 10 jazykových lokalizací, mezi nimiž nechybí ani čeština, pro jejíž aktivaci je nutné při startu hry zvolit španělštinu!