konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Testament I.

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 1.65 MB
  • Staženo: 143
  • Vydavatel: Insanity
  • Žánr: FPS

Ve hře se stáváte vojákem, který je na expedici k k nalezení hrobky starobylého mága Ghuwta, nejmocnějšího z kouzelníků a vládce 4000 let staré říše. Nebo alespoň jsi byl, než jsi byl oddělen od své skupiny.

Nyní je tvým úkolem prostě přežít a nakonec najít cestu ven ze strašidelné země, v které jsi uvězněn. Bohužel, cesta ven bude nejspíše obsahovat i nalezení a poražení ducha mocného Ghuwta.

Testament je hororový klon hry Doom, odehrávající se uvnitř i vně hřbitovů, katakomb a dungeonů naplněných starobylými monstry (nemrtvými). V každé úrovni musíte najít kousek svitku (celkem 16) s nápisem "Testament". To vám umožní uložit svojí pozici a přejít na další úroveň hry.

Samotný engine se podobá původnímu Doomu, tedy bez možnosti dívat se nahoru a dolů a částečně i způsobem světelných efektů a bitmapovými nepřáteli. Na druhou stranu, obsahuje zapadání světla v dáli a mapu překrývající herní obrazovku.

  • Coder: Filip Doksanský
  • Grafika: Petr Kadleček
  • Hudba: Jaroslav Kašný