konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Rebel - Boj o moc

4.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 2.03 MB
  • Staženo: 171
  • Vydavatel: CyberAlliance
  • Žánr: Strategie

Rebel je první českou strategií na Amigu, která vypadá dost dobře a která se taky dá hrát, a to je prosím v Amosu! Vytvořil ji tým tří lidí, kteří si říkají CyberAlliance.

Svět je plný násilí a boje o moc. Největší část země patří Zorganovi, pánu chaosu. Zbytek si rozdělilo pět dalších vojevůdců - rytíř Ison, nelidský Gurhan, kouzelník Nithor, odvážný Admon a nakonec zákeřný Gall. Všech pět samozřejmě touží po Zorganově moci, a tak mu zákeřně nabídli své spojenectví. Ten je samozřejmě nechtěl přijmout všechny, a tak jim řekl, aby si vzájemně "dali na čumák" a ten, kdo ho bude mít nejmíň červenej, že bude jeho kamarád. No a tak se těch pět pořádně vyzbrojilo, osedlali koně a začali se mezi sebou prát. Vznikla tak snad největší válka, kterou lidstvo za celou svou existenci zažilo. A tobě nezbývá nic jiného, než si vybrat jednoho z těch pěti a vydat se jeho jménem do boje, ve kterém se pořádně zapotíš, než dojdeš k vytouženému cíli - porazíš chaose a získáš tak vládu nad celým světem.