konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Prudent Dactyl II.

5.0/5 (2 hodnocení )
  • Velikost: 880.00 KB
  • Staženo: 20
  • Vydavatel: Hologram
  • Žánr: Textovka
  • Rok uvedení: 2017

Stejně jako v předchozím díle se vžíváte do role druhohorního létajícího pterodactyla, který se jednoho rána probouží a musí jít pro svou ženu shánět vajíčka k snídani. Jenže o pár chvil později přiletí tvůj přítel Pipin a informuje tě o příchodu mnoha lidí na starou základnu ve skalách. nejde to jinak, tohle musíš prozkoumat.

Předělávka textové hry, která původně vznikla někdy na začátku 90 let pro osmibitové Atari. Původním autorem byla společnost S.I.S, pravděpodobně jí celou naprogramoval Tomáš Hlaváček.