konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Poklad zlatých sluncí

4.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 481.53 KB
  • Staženo: 157
  • Vydavatel: Charon Software
  • Žánr: Adventura
  • Rok uvedení: 1992

První československá graficko - textová hra, kterou uvedla v roce 1992 firma Charon Software. Hra volně čerpá z námětu kresleného seriálu Duck Tales, konkrétně jednoho dílu, v kterém se jednalo o stracenou mapu, nacházející se někde na severním pólu. Hlavními postavami jsou zde obyvatelé Kačerova, včetně Skrblíka, Rampy a Rafanů. Ve hře se podíváte do několika lokací - městečka Kačerov, Antarktidy a pralesa v Jižní Americe.

Herní obrazovka je rozdělena na textové, grafické a ovládací okno. Ovládání je pomocí ikon, tudíž ne textových příkazů jak je u jiných textovek běžné. Hra byla prodávána na jedné disketě za cenu 79,- Kč. Hra je napsána v Amos Basicu.