konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Permonie

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 1.10 MB
  • Staženo: 148
  • Vydavatel: Bohemia Game Software
  • Žánr: Logická

Permonie je akčně logická plošinovka od firmy Bohemia Game Software.

Příběh hry pojednává o říši Permonie. Jejímu panovníkovi Permonu XXVII se vetřeli do přízně příslušníci jednoho z divokých kmenů a následně jej svrhli. Jejich vládce Ne Tar se následně prohlásil za panovníka. Jakýkoliv odpor byl tvrdě potlačen. Brzy se však do říše vrací skupinka vyslanců, kteří jsou velkými bojovníky. Ti se pokusí Permona zachránit, ale jejich smělý plán je prozrazen a přežije pouze jeden z nich. Ten se nyní chystá vysvobodit svůj lid a svého krále a také pomstít své druhy.

Hra je rozdělena na 2 části o 15 levelech, přičemž po dokončení první části získá heslo k té druhé. Hráč musí v získat červené klíče k otevření cesty do další úrovně. V tom se mu budou snažit zabránit nepřátelé, které lze zastřelit pistolí. Lze také narazit na různé předměty, jako třeba modré klíče k otevření dveří, dynamit k zničení některých zdí atd. Je nutné dávat pozor na pasti jako jsou bodáky či miny.

Hru v Amosu naprogramoval Jan Hála, který zároveň vytvořil grafiku. Hudbu ke hře složil Petr Švarc.