konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Ovečka udělala béé (Demo)

3.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 880.00 KB
  • Staženo: 11
  • Vydavatel: Hologram
  • Žánr: Textovka
  • Rok uvedení: 2008

V roce 2008 se Hologram (Jaroslav Bubeník) rozhodl dokončit hodně starý projekt, kterým byla textová hra, kterou v létě roku 1998 začali psát s Láhvem. Hra měla pojednávat o skupině Vertical Syndicate a téměř celou jí vymysleli na akci SHEEP '98 v Částkově, kde se také měla odehrávat.

Hologram začal na hře pracovat a napsal v podstatě první level, který se odehrával v Tachově, kde se hlavní hrdina pohyboval kolem nádraží a v přestrojení se snažil vetřít na akci pořádanou skupinou Vertical Syndicate - SHEEP. Nakonec se mu povedlo dokončit první level a vypustit demo. Hru se nakonec však nepovedlo dokončit.