konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Otík (Gold Edice)

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 880.00 KB
  • Staženo: 12
  • Vydavatel: MisticJOE
  • Žánr: Textovka
  • Rok uvedení: 2011

Příběh hry vás zavede do daleké budoucnosti, kde hráč bude prožívat nelehký úděl malého Otíka, nadějného to sedmáka Plzeňské ZŠ Šmakná v ulici Jana Humuse Hlomenského. Otík vede odvěký boj se silami zla, které se vtělilo do jeho sličné, leč sviňské spolužačky Evičky Radčákové, která je tak trochu mrcha a ubližuje Otíkovi při každé možné příležitosti. Až jednoho dne přijde čas na Otíkovu pomstu!

Ani ne po týdnu od uvedení původní verze hry se objevila rozšířená verze hry Otík. Změn se nedočkal jen příběh samotný, ale i grafická stránka hry.