konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Magic Island - The Secret Of Stones (AGA)

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 4.55 MB
  • Staženo: 162
  • Vydavatel: Arda Team
  • Žánr: Dungeon

Magic Island od skupiny Arda Team, v ledačem předčí i Ishary. Ve hře se stáváte synem starého bojovníka, který vám předal dopis pro svého starého přítele. Tím začíná dlouhý příběh, kdy objevíte starého přítele svého otce mrtvého a začnete zjišťovat historii jejich přátelství.

Celá hra je podobná herní sérii Ishar - vnější lokace, boje v reálném čase a pěkná grafika. Ve hře se nachází mnoho originálních prvků, jako např. alchymistické receptky a růst vaší postavy. Například, ve hře je více než 20 přísad jako hřiby, rostliny, vlasy čarodějnice nebo suché psí lejno, které můžete mixovat. Veškeré kombinace lze nalézt v originálním manuálu.

V Amiga Review dokonce označována jako nejlepší česká hra pro Amigu. Grafika ve hře je doopravdy moc velice dobrá. Ruku v ruce jde atmosférická hudba.

Verze pro Amigy s AGA čipsetem.