konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Lost

3.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 880.00 KB
  • Staženo: 11
  • Vydavatel: MisticJOE
  • Žánr: Textovka
  • Rok uvedení: 2010

Textová hra, která se inspirovala televizním seriálem Lost.

Padesát cestujících přežilo havárii letu 815, který mířil ze Sydney do Los Angeles. Ztroskotali na opuštěném ostrově kdesi v Pacifiku, tisíce kilometrů od kurzu, ze kterého se odklonili kvůli bouři. Záchrana nepřichází a přeživší musí čelit jiným problémům. Dochází voda i potrava, příroda si vybírá první své obětí. Největší nebezpečí ale čeká uvnitř ostrova. Nad horizontem stoupá černý kouř, z džungle se ozývají podivné zvuky a lidé mají až příliš reálné halucinace. Co skrývá ostrov a dokáží ztroskotanci přežít tak dlouho, dokud se nedostaví záchrana nebo si z ostrova sami nepomohou?

Tak to už záleží jen a jenom na Vás. Po ztroskotání se stáváte Jackem, samozvaným vůdcem trosečníků a zvolil sis svoji partu, která bude se vším pomáhat (tedy dokud budou její členové žít). Každý má své vlastnosti, slabosti a vrtochy. Je na Vás, jak jich využijete.