konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Limonáda

4.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 880.00 KB
  • Staženo: 11
  • Vydavatel: MisticJOE
  • Žánr: Textovka
  • Rok uvedení: 2010

Ve hře se stáváte teenagerem Pepou, který se na začátku prázdnin rozhodne vydelat nějaké ty peníze, aby udělal dojem na svou platonickou lásku Lenku, zvanou Barbie. Jenže kde je vzít a nekrást? Pepa chvíli přemýšlel a pak ho to napadlo! Bude prodávat limonádu! Uvidíme, jestli si na konci prázdnin bude moct dopřát něco toho komfortu a požít díky tomu úcty. A kdo ví, možná si najde přítelkyni.

Každý den jste informování o aktualní předpovědi, stavu peněz a nákupní ceně za 0.5l limonády. Je na Vás a vašem uvážení, kolik jednotek limonády nakoupíte a za kolik jí budete prodavat. Pokud se Vám zdá počasí nevlídné
a cena limonády moc vysoká, můžete zvolit 0 limonád a daný den přeskočíte. Na konci dne obdržíte statistiku, kolik limonády jste prodali a případně na kolik Vás vyšly vedlejší náklady. Cílem hry je si za 60 prázdninových dnů vydělat prodejem limonády co nejvíce peněz, abyste si na jejich konci mohli pořídit nějakou pěknou věc s kterou budete ve škole za totálního Kinga.