konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Flyers

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 570.59 KB
  • Staženo: 185
  • Vydavatel: Hi2 System
  • Žánr: Logická

Hra pro více hráčů vytvořená v AMOSu na motivy původní hry Dogfight Simulator. Nicméně původní hru posunuje ještě do zábavnější úrovně malými detaily jako jsou náhodně prolítající ptáci, kteří po sestřelení přidávají trochu vzácného života.

Ve hře jste v roli pilota dvouplošníku vybaveného pořádným kulometem. Celá hra se odehrává na jedné obrazovce ve třech herních scénářích - den, noc a zimní mise (s nejnáročnější animací). U hry je krátké, ale i přesto zábavné intro. Hra podporuje hru až čtyř hráčů a možnost volby mezi rychlostí hry. Nevýhodou je, že hra není příliš zaměřena na hru jednoho hráče. Můžete sice létat sami a střílet náhodně poletující ptáky, ale to za chvíli samozřejmě omrzí.

Credits: Coder Franc Michal, Grafika Vrzáček Michal, Šulček Jan