konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Doxy

4.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 880.00 KB
  • Staženo: 17
  • Vydavatel: Factor6
  • Žánr: Textovka
  • Rok uvedení: 2014

Factor6 (Petřík Alan) se v roce 2014 rozhodl dokončit jeden ze svých nedodělaných projektů, textovku Doxy. Ta vznikla již někdy v průběhu roku 1996 a od té doby čekala na své dokončení. Děj hry se odehrává ve městě Doxy v severních Čechách a přibližuje dění na tamnější osmibitové počítačové scéně. Vy se stáváte hlavním hrdinou, Kryšpínem Pobryndalem a vaším úkolem je dohrát hru.

V AMOSu naprogramoval, grafiku načmáral a hudbu "Také a Few" složil a pro hru upravil Factor6. Vydáno na Nový rok 01.01.2014. Běží na Amize 500 s 1MB RAM.