konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Cesta tmou

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 880.00 KB
  • Staženo: 9
  • Vydavatel: Utopia / Torture
  • Žánr: Textovka
 

Pokračování textové hry Drsná cesta, které se objevilo v roce 1994, navazuje na předchozí díl přesně po roce. Autor se v ní rozhodl změnit ovládání hry a také herní systém doznal spoustu změn. Podstatnou změnou je obarvení aktivních předmětů ve hře, čili pokud se k danému předmětu vztahuje nějaká akce je text obarven na červeno.

Příběh hry na rozdíl od předchozího dílu série nazvaného Drsná cesta již není kyberpunk, ale pohádková fantasy, ve které se setkáte s kouzelníky, poznáte svou lásku ve veřejném domě, necháte zavřít do vězení zlého podvodného obchodníka, setkáte se s vlkodlakem, projdete peklem až dojdete na konec světa.

Hrou provází pochmurná hudba od Hamry Kahle, který vytvořil několik skladeb, úvodní, herní a konečnou, naštěstí, když se vám hudba oposlouchá, tak jde vypnout.

Credits: code Utopia / Turture gfx Utopia / Turture music Hamra Kahle / Turture