konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

7 dní a 7 nocí

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 675.40 KB
  • Staženo: 25
  • Vydavatel: Bohewia Software
  • Žánr: Adventura
  • Rok uvedení: 1994

7 dní a 7 nocí nebo také 77 je hra, v pořadí druhá grafická point and click adventura z dílen týmu Pterodon a vydaná firmou Vochozka Trading roku 1994. Ústřední děj hry se odvíjí v maloměstě jménem Lhota. Hlavní postavou je soukromý detektiv Venca Záhyb, který dostane od bohatého milionáře úkol, aby ohlídal počestnost jeho sedmi dcer. Celý úkol se však poněkud zvrtne, když se Venca v hospodě vsadí o to, že je zbaví počestnosti sám a to během 7 dní. Ke splnění úkolu, tak musí překonat různé překážky (vzhled, odlišná sexuální orientace, atd.).

Obecně lze hru označit jako humornou. V recenzích však nebyla hodnocena nejlépe, zejména proto, že na ní není vidět žádný pokrok od první hry Pterodon software (Tajemství oslího ostrova) a také pro její poměrnou nelogičnost. Vydáno také pro MS-DOS s aktualizovanou grafikou a enginem.